Aktualności

01.07.2020
Nowości w Piętro Wyżej

W I połowie 2020 r. ukazały się dwa nowe tytuły Piętro Wyżej.TRZECI ETAP

Co to znaczy „być kobietą"? Kiedy jest się nią tak naprawdę, a kiedy – nie do końca? Co zrobić z upływającymi latami? Z samotnością? Ze zmarszczkami? Czy można cieszyć się życiem, gdy tego życia nie pozostało już zbyt wiele? "Trzeci etap" KatarzynY Ryrych  to znakomita odpowiedź na te, ale i na zdecydowanie więcej pytań, które wciąż zadaje sobie Zuzanna, główna bohaterka powieści.
Książka dostępna również jako e-book.

 

RESTAURANT DAY

Trzy niezwykłe historie i Łódź w tle. Wciąga od pierwszych stron!
Łódź. Troje nieznajomych spotyka się w mieszkaniu Heleny, gdzie jeden z nich wynajmuje pokój, a drugi kuchnię! Jeden z bohaterów, trenując gotowanie na Restaurant Day, powrócił po latach do Łodzi by odzyskać wspomnienia...a właścicielka - była tancerka - próbuje swoje wymazać...
Podczas wyjątkowej kolacji Gruba Baletnica dokona wreszcie coming outu przed „przyjaciółmi” z przeszłości. 20-letni Lewy, którego ojciec właśnie zmarł, odważy się szukać swojej rodziny i walczyć o bliskość. Starszy już Moritz, który całe życie uciekał przed koszmarem getta i błędami młodości, wreszcie stanie twarzą w twarz z prawdą o tamtym czasie i o sobie.
Książka dostępna również jako e-book.

×